Bezpieczny wydruk z Brother Secure Print+

Brother Secure Print+ Drukarki Zamienniki Brother

Bezpieczne rozwiązanie biznesowe

Chcesz w bezpieczny sposób drukować dokumenty? Rozwiązaniem może być Brother Secure Print+, co pozwoli na ochronę najważniejszych dokumentów w firmie. Oprogramowanie do zarządzania drukowaniem pomaga w przestrzeganiu przepisów. Poprawa bezpieczeństwa ważnych i poufnych dokumentów jednocześnie zapewni zachowanie tajemnic handlowych. W jaki sposób działa to oprogramowanie? Dane przechowywane w pamięci drukarki są chronione póki użytkownik nie zwolni dokumentu do wydrukowania. Po wydrukowaniu, informacje są automatycznie usuwane.

Opis działania Brother Secure Print+

Każdy dokument wygenerowany przez firmową drukarkę za pośrednictwem Brother Secure Print+ może być odebrany tylko i wyłącznie przez upoważnionych pracowników. Dzięki temu, poufne informacje nie leżą na drukarce i dlatego nie każdy może je zobaczyć. Dokumenty drukowane są po dokonaniu autoryzacji kartą. Licencję Secure Print+ można zakupić od lokalnego sprzedawcy firmy Brother. Narzędzie do aktywacji Brother Software License Managment Tool dostępne jest na stronie internetowej producenta.

Kompatybilność z każdym urządzeniem

Brother Secure Print+ współdziała z każdym urządzeniem producenta. Drukarka może być wyposażona w zamienniki Brother, co w żaden sposób nie wpłynie na poprawne działanie oprogramowania chroniącego dokumenty. Do obsługi tego dodatku można dodać maksymalnie dwustu użytkowników, stąd w szczególności duże firmy korporacyjne mogą skorzystać z Brother Secure Print+.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *