InkBenefit Plus – drukowanie systemem wbudowanych pojemników napełnianych tuszem

InkBenefit Plus Rynek zamienników Zalety korzystania z zamienników Zamienniki Brother

Firma Brother postanowiła zaprezentować swoim klientom nowy, innowacyjny system drukowania. Seria urządzeń InkBenefit Plus to rozwiązanie dla użytkowników, którzy drukują wiele stron każdego dnia. Sprzęt zasilany jest butelkami z wydajnym tuszem, który umożliwia wydruk dużych nakładów oraz utrzymanie niskiego kosztu dla pojedynczej strony. Producent gwarantuje, że samodzielne napełnianie pojemników nie sprawi zbyt wielu trudności.

Łatwe napełnianie bogato wyposażonych modeli

Urządzenia typu InkBenefit Plus to rozwiązanie, które polecane jest głównie dla domu lub małych biur. W tych miejscach potrzebne są wydruki wysokiej jakości, podobnie w przypadku skanów – duża rozdzielczość oraz opcja kopiowania czy możliwość wysyłania faksów. Poza tym producent Brother zadbał o kompaktowe rozmiary nowych urządzeń. Dzięki czemu dostęp do pojemników na tusze jest bardzo łatwy. Widoczne są z przodu urządzenia, dzięki czemu możliwa jest bieżąca kontrola poziom atramentu. W ten sposób firma chce walczyć z producentami, które wprowadzają na rynek konkurencyjne zamienniki Brother.

Wydajność urządzeń InkBenefit Plus

Firma Brother gwarantuje, że do 6500 stron czarnych i do 5000 stron kolorowych, taki nakład będzie można wydrukować. To bardzo niski koszt wytworzenia pojedynczej jednej strony. Producent zapewnia, że samo napełnianie zasobników nie sprawi użytkownikom żadnej trudności. Wystarczy trzymać butelkę pod kątem 45°, dzięki czemu cały przebieg uzupełniania materiałów eksploatacyjnych odbędzie się bez zabrudzeń. Wystarczy otworzyć pokrywę, następnie zdjąć zatyczkę, przechylić butelkę z atramentem i napełnić pojemnik. Po zamknięciu pokrywy możliwe będzie kontynuowanie wydruku. Zdaniem specjalistów, to rozwiązanie może być konkurencyjne wobec produktów takich jak zamienniki Brother. Jak będzie w praktyce? To tak naprawdę dopiero się okaże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *